1

har kommit över ett reservdelslager med tyska delar till vw från åren -80 till 2006- Alla delar är nya i kartong. delarna kan med fördel hämtas i Södertälje. Skriv en rad om du letar efter något så kollar jag om jag har delen. jag har reservdelskataloger så jag kan kolla upp vilka årsmodeller delarna passar till. Delarna är samma som reservdelsfirmorna säljer.

2

Strålkastare förarsida med dimljus golf IV -02

Söker efter typ2 pickup, buss eller bubbla...

SunCityAircoolers

3

har tyvärr inga strålkastare men en jävla massa motorkuddar och styrstag ,fönsterhissar till otroligt låga priser.

4

Elfönsterhissar passande en lupo?
Du har inte ett par med elmotorer till öppningsbara sidobakrutor, sånna som bara öppnas lite i bakkant?

5

Elhissar till Golf/Jetta Mk2?

Nytt mob nr...

6

jag kollar imorgon. det är en jävla massa delar så det tar lite tid.

7

Jag behöver främre bromsok till en golf V -04.
Är det nått du har?

Buss 65
Ghia 57

"If you can't fix it with a hammer, You've got an electrical problem"

8 Senaste redigerad av Macke (2014-10-08 07:39:17)

Intresserad av allt till Audi Coupe GT  / Coupe Quattro 85-88
Kaross typ 85
Artikelnummer börjar med 81 eller 85  ICQ/ab
//
Macke

Jag skulle inte bli förvånad om jag har rätt!
GW.P

9

Motorkuddar till Corrado VR6?;)

Sweet Loretta Fart
She thought she was a cleaner
But she was a frying pan

10

det finns en mängd motorkuddar om du kan hitta reservdelsnumret och årsmodell blir det lättare för mig. Delarna kommer från ett företag som heter Topran och gjorda i tyskland.

11

Sidoblinkers klarglas,torkarblad, stänkskärmar bak?  Till en polo 6n2, om du har mer saker till polo så kan jag vara intresserad.

Klarglas sidoblinkers: 1JO 949 117

ICQ/ab

VW 1303S -73 (o\!/o)
Har VCDS/VagCom