Missade att du hann lägga upp en tråd t.o.m.
Hade jag haft fungerande broms med så hade det varit roligare. Detta får kompensera till att jag antagligen inte kan ta mig till Alinge den 26.. ;( Har haft en gnagande baktanke att vilja köra upp och hälsa på hos digger bla, och 2 andra goda vänner på väskusten..
Blev inte så mycket körande, utan mest inspektion och "jaha du har gjort sådär"/"hur ser detta ut på din bil?". Och p.g.a. skånskt aprilväder blev det fika inomhus rätt omgående. Jag var iaf inte svår.
Kommer ihåg att jag stod och tittade på Alex bilar och tänkte "det är något annorlunda med dom... juuust det! Det är sådääär som ser ut när dom är rena och blanka"


Vilka kända banditer finns det ens i Skåne? Jag har änsålänge bara räknat till 2. Och en halv. Alex82 är en halv. Men han är bra ändå.
Behöver ju inte konkurrera med några andra träffar, men hade varit roligt att veta vem som mer höll till här nere, och stå o sparka däck över en kaffe.
Läs inte detta.